ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, İade edilmek istenen ürün ile birlikte aslı veya bir nüshası mutlaka SATICI’ya geri gönderilmelidir.

Gelen ürünlerde kırılma, sızdırma, gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman,  kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek hevsel@hevselbahcesi.com a ya da 0536 945 40 21 no lu Whatsapp hattına iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 5 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Ambalajı açılıp herhangi bir sorun olmamasına rağmen tadı beğenilmeyerek, damak tadına uymadığı veya beklentiyi karşılamadığı gerekçesi ile cayma ve iade hakkı kullanılamaz. Herhangi bir bozulma, kırılma, ambalajlama veya üretim hatası gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek hevsel@hevselbahcesi.com a ya da 0536 945 40 21 no lu Whatsapp hattına e-mail ile iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

Ürünü teslim alıp bir miktar tükettikten sonra uygun olmayan muhafaza koşullarında kalmasından ötürü tamamen doğal katkısız olan ürünlerimizde tadında bozulma olması durumunda cayma-iade hakkı bulunmamaktadır.Ürünün hasarlı olması halinde hasar tespit tutanağı ile beraber ürünü teslim alınız. Hasar tespit tutanağı ve hasarı bize mail veya whatsapp ile ulaştırdıktan sonra cayma/iade hakkını kullanabilirsiniz.

Herhangi bir sebepten ötürü kargolanmış ürünün teslim alınmak istenilmemesi ve veya iadesi talep edilmesi durumunda oluşan kargo ücreti, iade edilecek satış tutarından düşülerek işlem yapılacaktır.